piątek, 14 listopada 2014

Codzienność


Raz jestem , raz mnie nie ma .. milczenie zupełnie niezamierzone :-)
Dziś tak o wszystkim i o niczym .. o codzienności .
Przede wszystkim , chciałam pogratulować wszystkim zdolnym koleżanką , które zagościły dziś na łamach MM i będą brały udział w targach Świątecznych ! Och jak ja Wam zazdroszczę .. :-) Może za rok i mnie się uda tam wybrać .. o tegorocznych zbyt późno się dowiedziałam , no i niestety - muszę obejść się smakiem :-(

Czekam na zimę .. na mróz , a tu jak na złość pogoda wiosenna . Tak ! Wiosenna . A mamy przecież późną jesień .. ma to co prawda swoje plusy i minusy :-) , ale ostatecznie ciężko mi się skupić na rękodzielniczych pracach Świątecznych przy takiej aurze za oknem .

Miłym akcentem dzisiejszego dnia był kurier , który przyniósł mi paczychę :-)  z czymś , na co "chorowałam" już trochę czasu ,ale ,że nie było konieczne , to zawsze jakoś tak odsuwało się na dalszy plan . Zbliżające się urodziny były idealnym pretekstem , by w końcu "to" mieć ! :-)) ,ale to na osobny post sobie zostawię .

Zaczęłam też już z córką małymi krokami robić "porządki świąteczne" . I wcale , a wcale nie uważam ,żeby było to zbyt prędko . Nie lubię się gonić i śpieszyć .. albo nie daj Boże , robić coś pod przymusem . Na pierwszy ogień standardowo idzie kuchnia .. i w naszym żółwim tempie może do połowy Grudnia skończymy z całym mieszkaniem . Chciałabym wprowadzić też klika zmian .. taki mini remoncik :-) Pytanie : skąd wziąć na to czas ? :-)Pozdrawiam ciepło ,
Agata

Foremki z GT do wycinania znalazłam w TK Maxxie po cenie dużo niższej niż w sklepach :-) ,więc jeśli macie na nie chrapkę , to poszperajcie dobrze w pobliskim sklepie :-)

9 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia z przemianą kuchni :) a za rok rubryki w MM.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa jestem Twojego wymarzonego prezentu..Wszystkiego najlepszego! Pięknej kuchni i rubryki w MM.. Ja też kilka dni temu obchodziłam urodziny i też zaczęłam przemianę kuchni, mam nadzieję, że do świąt się uda. Po mału przygotowania świąteczne ruszyły, ale u Ciebie widzę, że ruszyły na całego, porządki, pierogi... Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wymarzony prezent? Stawiam na Cotton Ball Lights, ponieważ miałam niedawno urodziny i to był mój wymarzony prezent :)
  Powodzenia w porządkach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No to juz nie mogę doczekać się Twojego kolejnego postu :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana, i ja się nie mogę doczekać!!! Teraz to dopiero będę wypatrywać Twojego posta!!!Foremki super zakup!!! Też już myśle o porządkach świątecznych!!! Miłej niedzieli kochana, ściskam cie mocno

  OdpowiedzUsuń
 6. Udział w Targach Świątecznych to wielka sprawa, ale Agatko i na nas kiedyś przyjdzie pora:)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Czas niestety strasznie zasuwa, ani się obejrzymy, a już będą święta.
  Ciekawa jestem Twoich nowych zakupów:-)
  Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 8. mam te foremeczki są cudne a zwłaszcza pudełeczko ;-)pzdr

  OdpowiedzUsuń