czwartek, 12 grudnia 2013

Moja wygrana w Wymarzonym Wnętrzu !

Cieszę się jak dziecko :-)
Pamiętacie Candy u Małgosi z Wymarzonego Wnętrza ?? Na pewno , bo Gosia do zabawy wystawiła dwa śliczne zestawy !
Miałam cholernie dużo szczęścia , bo drugą , wylosowaną osobą byłam ja ! Sama nie wierzyłam w swój fart , liczyłam raz po raz , czy to aby ja .. no ,ale i nazwa bloga jak i numer komentarza wskazywał na mnie . Radość niesamowitą miałam ,że udało się .. że wygrałam . Baa , żeby było mało , powinnam dostać nagrodę za czytanie ze zrozumieniem :-) Otóż , myślałam ,że te dwa zestawy to : misy IB Laursena oraz druga nagroda haczyk i ściereczka .. No więc , skoro byłam druga , to dla mnie ptaszek i ręczniczek kuchenny - super :-) Wyobraźcie sobie zatem moją radość , podwójną , gdy Gosia napisała ,że i misy są moje ! Jaaacie ! No marzyły mi się .. nawet myślałam ,czy by ich sobie na Święta pod choinkę nie sprawić . Z resztą wiecie ,że tą ceramikę to ja uwielbiam ! Od razu dzwoniłam do mamy ,żeby się pochwalić drugi raz ,że ten cały zestaw szczęśliwym trafem będzie mój , mój , mój :-))
I przyjechała do mnie z Warszawy paczucha .. Wszystko pięknie zapakowane , aż szkoda było otwierać :-))  Z resztą zobaczcie same :


Dodatkowo , dostałam metalową choineczkę , którą oczywiście wykorzystam do ozdobienia gałązek świerku :-) 

Także Gosiu Kochana , ja jeszcze raz bardzo Ci dziękuje !

Uciekałam od porządków kuchennych , wynajdywałam tysiące innych zajęć , bo wiem ,że tam to mi zejdzie czasu , a czasu .. ale ten prezent mnie zmotywował :-) Przecież musiałam zrobić miejsce na misy , ściereczkę .. więc z Młodą zabrałyśmy się do pracy . Ptaszek , chyba powędruje do pokoju córci .. będzie tam się pięknie prezentował :-)

A jak u Was z porządkami ?? Finiszujecie już ,czy tak jak ja , jesteście w ciemnym lesie ?:-))

Dobrej nocy

5 komentarzy:

 1. pamiętam ten konkurs:) nagrody były prześliczne i w cichości serca liczyłam, że jeden z zestawów trafi do mnie... no niestety nie dane mi było :(
  Ale Tobie serdecznie gratuluję! Niech miski dobrze się sprawują!
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Super, gratuluję Agatko! Piękna wygrana :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne prezenty!!! Gratuluję serdecznie wygranej, bo zakochałam się w tym ptaszku:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję kochana;) Piękne prezenty;) Buziaczki Agatko

  OdpowiedzUsuń