czwartek, 2 stycznia 2014

Nowy Rok

Kochane , zacznę od podziękowań ( trochę po czasie ) za Świąteczne życzenia . Było mi niezmiernie miło czytać wszystkie wiadomości tutaj i te na e-mail'a od Was .. Przepraszam ,że nie wszystkim i ja zdążyłam życzyć tego co najlepsze ,ale same wiecie jak czas szybko płynie , a przed Świętami , to już w ogóle , a z moją szaloną dzieciną , to już meksyk w ogóle :-)) Wieczorem , po prostu odpoczywałam do góry brzuchem , po tych wszystkich Świątecznych pysznościach . Całe trzy dni spędziliśmy poza domem , a to u rodziców , a to u teściów . Prezenty cudne , cieszące oko - przy okazji poszerzyła się moje kolekcja Ib Laursena :-)

A Sylwester spędziliśmy w domu , w trójeczkę ..albo czwóreczkę , jeśli wliczyć w to naszą sunię . Innej opcji nie było , bo raz ,że Młoda idzie koło 21 spać , to dwa - nasz bohater na czterech łapach trzęsie dupskiem na każdy wystrzał , więc trzeba było ją wspierać emocjonalnie :-))
A w tym Nowym Roku , życzę Wam i Sobie samych dobrych dni , mało trosk , dużo radości , spełnienia w życiu zawodowym i prywatnym i zdrowia , zdrowia , zdrowia !

Nie robię żadnych podsumować roku minionego , bo nigdy nie robiłam :-) Co było , to było , trzeba patrzeć do przodu , aby nadal było dobrze , ot co ;-) Nie wieszam nowego kalendarza , bo i tak pewnie zapominalibyśmy zrywać kartki i w czerwcu zorientowalibyśmy się ,że u Nas ciągle Styczeń :-)

Poniżej kilka przeterminowanych zdjęć Świątecznych , które miały pojawić się we wpisie z choinką ,ale kabel odmówił współpracy z telefonem . Ale co tam.. ważne ,że w końcu są ..
Czy zrealizowałam wszystkie plany odnoście dekoracji w domu ? Absolutnie nie :-) i liczę po cichu ,że w te Święta się uda ! Zdecydowanie zacznę z początkiem Grudnia , bo nie jest to za wcześnie , jak do teraz mi się wydawało . Po co później na szybciocha w pełnej spinie się gonić ? To nie dla mnie :-)

Jeszcze raz WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU ! :-))

I dziękuje Wam za wspólnie spędzony c

Ps. W Minty sklepie mega wyprzedaż , bo aż do -50% ! :-))zas !

2 komentarze:

  1. Ślicznie u Ciebie kochana. Tobie również najlepsze życzenia noworoczne. Spełnienia marzeń, zdrówka i radości. Ściskam

    OdpowiedzUsuń